Fontos Andráshida győzelem a III. Ker. ellen

2016 október 27 - csütörtök
Az NB III. Nyugati csoportjának 12. fordulójában a III. Ker. TVE csapatát fogadta a Tarr Andráshida együttese.

A találkozó elején a vendégek próbáltak irányítani és Horváth lövése éppen elkerülte a hazai kaput. A 10. perctől átvették az irányítást a hazaiak és sorra dolgozták ki a helyzeteket. Tóth László és Vittman Ádám volt aktív a fővárosiak kapuja előtt. Fél óra elteltével az Andráshida dominált, de gólt nem tudtak szerezni, mert az egykori ZTE hálóőr Czirjék jól védte a kapuját. A 37. percben Tóth kapott remek labdát a jobb szélen és az alapvonal előtt középre adva Horváth Tamás lőtte a játékszert a hálóba, megszerezve a hazaiaknak a vezetést. A szünet után továbbra is lendületben maradt az Andráshida. A 61. percben egy remek labdaszerzést követően Tóth indította Horvátot, aki a baloldalról passzolt pontosan Vittmanhoz, akik közelről megszerezte az Andráshida második gólját. 2-0! A vendégek nem nagyon tudtak fogást találni a lelkesen és összeszedetten futballozó hazaiakon. A hajrában mindössze két Kenesei Krisztián szabadrúgást említhetünk meg. Összességében megérdemelten nyerte meg a mérkőzést az Andráshida. Győzelmével továbbra is tapad a középmezőny elejéhez.

A 13. fordulóban a Fehérvár FC-hez látogat Dobos Sándor együttes e. A találkozót október 30-án 11 órakor rendezik.