Főpróba próbajátékos nélkül

2009 február 08 - vasárnap
ZTE – Hévíz 2-0 Felkészülési labdarúgó-mérkőzés. Zalaegerszeg, 450 néző. Jv:: Kustán. G: Lukács T., Petneházi.

ZTE: Vlaszák (Sipos) – Kocsárdi (Sluka), Miljatovics (Kovács G.), Botis (Szamosi), Varga R. – Lukács T., Máté, Horváth I A. (Petneházi), Hajdú (Illés) – Pavicsevics (Alomerovics), Waltner (Balázs Zs.). Vezetőedző: Csank János. A cserék a szünetben történtek.

A Liga Kupa időpontváltozása miatt a Hévíz ellen játszotta utolsó felkészülési mérkőzését a ZTE labdarúgócsapata. Az NB-III. élcsoportjában tanyázó vendégek az első félidőben jól védekeztek, igaz erre fordították minden erejüket. Mindössze egyszer veszélyeztették Vlaszák kapuját. Szünet után már a gól sem hiányzott a ZTE játékából, igaz a helyzetkihasználással – a két találat ellenére – is akadtak gondok.

A ZTE együttesében ezúttal nem szerepelt próbajátékos. Nem tudni érkezik-e egyáltalán új labdarúgó? Mindenesetre a főpróba sikerült. Jöhet az előadás, előbb két Liga Kupa-mérkőzés, a Paks ellen idegenben, majd az Újpest ellen itthon. Azután pedig a bajnoki rajt a DVSC ellen.