Egyik csapat sem érdemelt győzelmet

2010 március 14 - vasárnap
Kaposvár – ZTE 1-1 (1-0) NB I bajnoki labdarúgó-mérkőzés. Kaposvár, 2000 néző. Jv.: Takács. Asszisztensek: L. Tóth, Demeter. Gólszerzők : Gujics (5.) ill. Pavicsevics (50.). Sárga lap: Grúz (63.) ill. Panikvar (9.), Sluka (33.), Schultz (78.).

Kaposvár: Milinte – Petrók, Zahorecz, Grúz, Junior – Gujics, (Atanaszijevics, 79.), Sztanics, Bőle (Kulcsár, 75.), Balázs B. – Reszli (Culum, 79.), Oláh. Vezetőedző: Prukner László.

ZTE: Vlaszák – Szalai, Miljatovics, Bogunovics, Todorovics – Sluka, Horváth A., (Schultz, 46.), Máté P. (Kocsárdi, 91.), Illés Gy. – Magasföldi (Rajcomar, 62.), Pavicsevics. Vezetőedző: Csank János.

Felejthető mérkőzést játszott a két csapat. Az elsőben a hazaiak, a másodikban a vendégek voltak jobbak. Feltűnő volt, hogy a két gól mellett nagyon kevés helyzetet alakítottak ki a csapatok.

Dézsi Attila, a ZTE ügyvezetője: – Ellentétes félidők után igazságos döntetlen született.

Horváth András, a ZTE játékosa: – A gyors hazai gól fellelkesítette a kaposváriakat, minket pedig megfogott. Szerencsére sikerült egyenlítenünk. A győzelemhez bátrabban kellett volna játszanunk.

Illés Gyula, a ZTE játékosa: – Elkerülhető gólt kaptunk. A szünet után jobban játszottunk, ha jók az utolsó passzok, akár nyerhettünk is volna.

Máté Péter, a ZTE játékosa: – A sors visszaadta a hazaiaknak a tavalyi Kocsárdi-gólt. Utána mentünk előre, ennyire tellett tőlünk.