Baj volt a koncentrálással

2009 november 26 - csütörtök
Paksi Atomerőmű – ZTE FC 3 – 0 (2-0) Ligakupa labdarúgó-mérkőzés. Paks, 100 néző. Jv.: Barna. Gólszerzők: Böde (6.p.), Sipeki (34. p.), Heffler (49. p. 11-esből). Kiállítva: Böde (67. p.), illetve Todorovics (69. p.).

Paks: Csernyánszky – Nikolov Tamási, Gévay (Nagy 15. p.), Vári – Heffler (Weitner 81. p.), Böde, Mészáros, Sipeki (Kis T. 68. p.), – Fiola, Tököli. Vezetőedző: Gellei Imre.

ZTE: Sipos – Szalai (Kocsárdi 66. p.), Bogunovics (Kamber 52. p.), Todorovics, Máté – Kovács G. Magasföldi, Horváth A. (Barna 46. p.), Illés – Pavicsevics, Balázs. Vezetőedző: Csank János.

Bár egerszegi oldalon fogadkoztak, hogy nem szakad meg a csapat veretlenségi sorozata, a ZTE eléggé dekoncentráltan kezdte a mérkőzést. A gyors vezetés megnyugtatta a hazaiakat, akik az első félidőben megduplázták előnyüket, a második félidő elején bebiztosították győzelmüket. A zalaiak ezúttal gyengén teljesítettek, rá sem lehetett ismerni a hetek óta jól teljesítő ZTE-re.

Kocsárdi Gergely, a ZTE játékosa: – Ezen a Ligakupa mérkőzésen nem koncentráltunk kellően és verség lett a vége. Talán jókor jött a figyelmeztetés a DVSC elleni bajnoki előtt. A Ligakupában sincs minden veszve, ha hazai pályán nyerünk a Kaposvár ellen, még tovább juthatunk.

Magasföldi József, a ZTE játékosa: – A Paks nagyon agresszíven és jól játszott, mi viszont gyengén. Nincs mentség a vereségünkre, Debrecenben megpróbálunk javítani.