Felejthető játék

2007 október 04 - csütörtök
ZTE – Kaposvár 1-1 (0-0)Zalaegerszeg, 600 néző. Jv.: Király. Liga Kupa labdarúgó-mérkőzés.ZTE: Pogacsics – Dudics, Balogh T., Botis, Kottán K. (Sámson) – Simonfalvi (Karakai), Horváth A. (Fülöp), Lukács, Majoros – Balázs, Sági. Vezetőedző: Szlavko Petrovics. Kaposvár: Kovács Z. – Horváth R., Graszl K.., Sulics (Graszl N.)-Balogh L., Da Silva, Szakály D., Farkas Z. (Mező)-Bozovics. Vezetőedző: Prukner László. Gólszerzők: Lukács, illetve Sulics.

Jól kezdte a mérkőzés a hazai csapat, Balázs kapufája jelezte, hogy a pont nélküli somogyiak ellen győzni szeretne az éllovas. A lendület mindössze 15 percig tartott, utána unalmas mezőnyjáték folyt a két 16-os között. Az utolsó tíz perceben a gólváltást követően akadt csak egy-két labdarúgásra emlékeztető jelenet is.

Vélemények:
ifj. Mihalecz István, a ZTE pályaedzője: – Jól kezdtük a mérkőzést, helyzeteink is voltak, aztán visszaestünk. Igazságos döntetlen született.

Prukner László: – Az éllovas otthonában szereztük meg első pontunkat a Liga Kupában. Örülök, hogy fiataljaink megmutatták, lehet rájuk számítani. (Zala-Lap Kft., B. I.)