A döntő pillanatokban hibáztak

2007 május 13 - vasárnap
DKSK Miskolc – Zala Volán ZTE 70-67(24-22, 15-7, 15-14, 16-24)Miskolc, 800 néző. NB-I. női kosárlabda-mérkőzés, rájátszás az 5. helyért. Jv.: Kapitány, Kóthay.Zala Volán ZTE: Creamer (7), Szélesy (3), Hadarics (9/9), Gavriloska (9/6), Milkova (9). Csere: Czukor (17/12), Vescan (14/3), Zsovár, Ambrus. Vezetőedző: Bencze Tamás.

Az első két negyedben mind támadásban, mind védekezésben felejthető teljesítményt nyújtott a vendécsapat. Az egerszegi lányok csak a harmadik negyedben kezdtek ébredezni, ezt követően fokozatosan közelítették meg ellenfelüket. A döntő pillanatokban azonban mindig hibáztak, így nem sikerült az eredményt megfordítani. A páros viadalt ezzel a hazaiak 2-1-re nyerték s így a Zala Volán ZTE-nek a tavalyi 5. hely helyett csak a hatodik jutott. (Zala-Lap Kft.)