Magyar Kupa visszavágó

2007 március 17 - szombat
Zalakerámia ZTE – PVSK Expo Center Pécs 70-76(20-18, 20-19, 14-25, 16-14)Zalaegerszeg, 400 néző. Magyar Kupa férfi kosárlabda-mérkőzés a legjobb 4 közé jutásért, visszavágó. Jv: Bodnár, Pálla, Győrffy.Zalakerámia ZTE: Simon (19/3), Kováts (9/6), Gáspár, Bell (18/6), Powell (5). Csere: Vertetics (3), Tóth Á. (4), Stárics (2), Keresztes (10). Vezetőedző: Nikola Lazics.

Miután a PVSK Expo Center Pécs otthon nagy arányban nyert, igazi tétje már nem volt a találkozónak. A hazaiak Miskovics és Baki nélkül álltak fel, s ellenfelükhöz hasonlóan sokat szerepeltették a cserejátékosokat. A mérkőzés a harmadik negyedben dőlt el a vendégek javára, akik két győzelemmel jutottak tovább. Zala-Lap Kft., B. I.)