Két negyedre futotta

2006 december 04 - hétfő
Zala Volán ZTE – Mizo Pécs 47-84 (14-19, 17-18, 11-23, 5-24)Zalaegerszeg, 200 néző. Jv.: Kiss, Farkas. NB I-es női kosárlabda-mérkőzés.Zala Volán: Creamer (13/3), Szélesy (4), Gavriloska (15), Vescan (4), Hadarics. Csere: Zsovár (11/3), Ambrus, Fitos. Vezetőedző Bencze Tamás.

A többszörös bajnok pécsiek ellen két negyeden át jól tartotta magát a hazai csapat. Az egerszegiek jól védekeztek, és támadásban Creamer jól szolgálta ki a társakat, ha kellett, akkor az amerikai légiós szerzett kosarat. A nagy szünetet követően fokozatosan fáradt el a hazai csapat. A vendégek előbb a center posztról szerezték pontjaikat, majd az amerikai Johnson tripláival tetemes előnyre tettek szert. Az utolsó negyedben pedig izelítőt adtak a korszerű védekezésből és fölényesen nyerték a találkozót. (Zala-Lap Kft., B. I.)