Biztos továbbjutás

2005 szeptember 12 - hétfő
Nagyatád-ZTE 0-5 (0-3)Nagyatád, 400 néző. Jv.: Tatai. Magyar Kupa labdarúgó-mérkőzés a 32 közé jutásért.ZTE: Varga – Kocsárdi, Csóka, Kozmér, László – Kriston, Balog (Bojovics), Józsi, Koplárovics – Szpaszoljevics (Sabo), Szpalevics (Nagy L.). Vezetőedző: Dajka László.Gólszerzők: Kriston, Koplárovics, Józsi, Sabo, Nagy L.

Nagy Ferenc, a ZTE FC Rt. elnöke: – A csapattól egyértelműen továbbjutást vártunk, amit biztosan teljesítettek a fiúk. Nem becsülték le az ellenfelet, mint az elmúlt évben, amikor Ajkán kikaptak. A folytatásban is hasonló mentalitást várok a játékosoktól, akkor sikeresek lehetünk a kupában.
Németh Ottó technikai vezető: – A csapat végig nagy akarással játszva biztosan győzött, a harmadosztályú somogyi csapat ellen. Továbbjutásunk egy percig sem forgott veszélyben.