
Idősek alkotásaiból nyílt tárlat a Hevesi Sándor Színházban
Szépkorúak alkotásaiból nyílt tárlat a Hevesi Sándor Színházban, ami illeszkedik az idősek hónapja rendezvénysorozathoz. A teátrum évek óta helyet ad a kiállításnak, így a szervezők a következő hetekben több száz látogatóra számítanak.
A megnyitón Balaicz Zoltán polgármester, a város Idősügyi tanácsának elnöke és Kocsis Gyula a zalai klubszövetség vezetője köszöntötte a megjelenteket. Mint elhangzott, a megye több pontjáról érkeztek alkotások, s ez az időskorúak aktív szerepvállalását jelzi.
Ebben az évben a víz és az erdő témában várták a pályaműveket, melyre 28-an jelentkeztek. A tárlatot színes formavilág jellemzi, amit Iványi Ildikó ajánlott a látogatók figyelmébe.
A kiállításon amatőr és gyakorlott művészek munkái egyaránt láthatók.
A tárlat 3 hétig látogatható a színház előterében. Ezen kívül – az idősek hónapjához kapcsolódva – még számos program közül válogathatnak a szépkorúak.
M.O./E.K.
Képgaléria
További hírek, aktualitások az Egerszegi Hírek oldalon olvashatók.
Tartalom megosztása: