Akárcsak az előző fordulóban

2008 augusztus 30 - szombat
Lombard Pápa – ZTE II. 3-0 (0-0) Pápa, 1.300 néző. NB-II. bajnoki labdarúgó-mérkőzés. Játékvezető: Bognár. Gólszerzők: Szabó Gy. (67. ill. 75.), Granát (68.). ZTE II: Pogacsics – Bozsoki, Balogh T., Kovács G., Kottán K. (Kütsön 84.) – Dóczi, Mirceta (Kottán Gy. 68.) – Alomerovics, Horváth Á., Fülöp T. – Délczeg.(Sági 75.). Vezetőedző: Dobos Sándor.

A mérkőzés kisértetisen hasonlított a Felcsút elleni találkozóra, a ZTE fiataljai az első félidőben számos helyzetet kihagytak, a másodikban viszont 10 perc leforgása alatt hármat is bekaptak. Így aztán nem sok esélyük maradt a pontszerzésre.

Vélemények:

Dobos Sándor, a ZTE vezetőedzője: – A 66. percig jól tartottuk magunkat, aztán két perc alatt két gólt kaptunk, ami sokkolta a csapatot. Ennél több volt számunkra ebben a találkozóban.

Pogacsics Krisztián, a ZTE II. kapusa: – Amit az első félidőben felépítettünk, azt a másodikban sikerült lerombolnunk.