Békés döntetlen

2007 december 01 - szombat
Győr  –  ZTE   1-1  (1-1)Győr, 100 néző. Liga Kupa labdarúgó-mérkőzés. Játékvezető: Mészáros. Asszisztensek: Viszokai, dr. Szabó. Góllövők:  Dudás (13.) ill. Meyé (38.). Győr: Molnár – Dorogi, Kovács, Domonyik, Varga R. – Dudás (Granát, 50.), Koltai, Nyári (Jäkl, 72.), Völgyi (Varga L., 50.) – Brnovics, Tokody. Vezetőedző: Egervári Sándor.ZTE: Babalj – Dudics, Polgár (Miljatovics, 73.), Botis, Vulin – Máté, Molnár B., Davidov (Koplárovics, 73.), Tóth N. – Pekics, (Tóth Z., 83.), Meyé. Vezetőedző: Szlavko Petrovics.

Ifj. Mihalecz István pályaedző:  – Elkerülhető gólt kaptunk a találkozó első félidejében, szerencsére Meyé hamarosan egyenlített. A második játékrészben már inkább nekünk voltak helyzeteink, valamivel közelebb álltunk a győzelemhez.
Máté Péter, a ZTE játékosa:  –  Az első félidőben kiegyenlített játék folyt a pályán. A szünet után nekünk volt több lehetőségünk a gólszerzésre, sajnos, helyzeteinket ezúttal is kihagytuk.
Németh Ottó, a ZTE tecnikai vezetője:  – A csoport két legerősebb együttese találkozott Győrben. Úgy érzem, a döntetlennel mi kerültünk lépéselőnybe az elsőséget illetően.