keresés a weboldalon

DÖK gyűlés vetélkedővel

Zalaegerszeg címer
Hírek

DÖK gyűlés vetélkedővel

2013 október 15 - kedd
Iskolánk diákönkormányzata játékos beszélgetésre hívta Pácsonyi Imre urat. A Klebelsberg Intézményfenntartó Központ zalaegerszegi tankerületi igazgatója október 9-én látogatott el hozzánk. A diskurzusra iskolánk igazgatóját, Mátai Ferencet is vártuk.

Imre bácsi először röviden bemutatkozott. Megtudhattuk, hogy diákként a matematikát és a történelmet kedvelte. Beszélt nekünk munkájáról, mindennapi tevékenységeiről. Azt sem hagyta ki, mivel foglalkozik szívesen szabadidejében: ha teheti, biciklizik. Feri bácsi pedig azt árulta el, hogy régész szeretett volna lenni. Elmondta azt is, hogy mindenféle sportot kedvel, teniszezik, pingpongozik, kerékpározik.

Diákönkormányzatunk képviselői három csapatot alkottak, akik pontokért versengtek. A versenyzők gyakran csak tippeltek. Végül a legtöbb helyes választ a „Derű” csapat tagjai adták. Én magam egy programot készítettem az interaktív táblához, hogy az eredményeket gyorsabban tudjuk felírni.

Minden résztvevőnek nagyon tetszett a jó hangulatú, a megszokottól eltérő diákönkormányzati gyűlés.


Tóth István 6.d
Landorhegyi Sportiskolai Általános Iskola

Tartalom megosztása: