Esély a legjobb négy közé kerülésre

2005 február 16 - szerda
ZTE Zala Volán – BSE 83-63(21-20, 26-15, 21-14, 15-14)Zalaegerszeg, 100 néző. Magyar Kupa női kosárlabda-mérkőzés. Jv.: Téczely, Tóth.ZTE Zala Volán:  Németh (12/6), Szőke (15/3), Szélesy (19/12), Ruzickova (1), Viall (20).Csere: Rajki-Csontos (16/9). Vezetőedző: Bencze Tamás.

A mérkőzés elején mindössze 2 percig vezettek a fővárosiak, de a hazaiak Németh vezérletével gyorsan magukhoz ragadták a kezdeményezést és Szélesy, illetve Rajki-Csontos tripláinak is köszönhetően már a félidőig 10 pontos előnyre tettek szert. A nagy szünetet követően is jól védekeztek az egerszegi lányok, jól tartották a BSE „dobógépeit” és fokozatosan növelték előnyüket. A legnagyobb különbség a mérkőzés végére alakult ki. Nagy különbségű győzelmével a ZTE Zala Volán jó eséllyel várja a jövő pénteki budapesti visszavágót, amely a legjobb négy közé jutást jelentheti számára.