Győzelem a szezonzárón

2009 december 02 - szerda
ZTE FC – Kaposvári Rákóczi 3-1 (2-0) Ligakupa labdarúgó mérkőzés. Zalaegerszeg, 150 néző. Jv.: Király. Gólszerzők: Prince (1., 61. p.), Balázs (4. p.), illetve Markovics (51.p.). ZTE: Sipos – Kocsárdi (Turcsik 61. p.), Miljatovics, Kovács, Máté – Magasföldi (Sluka 67. p.), Barna (Petneházi 67. p.), Kamber (Kocsis 46.p.), Illés (Horváth A. 55. p.) – Balázs, Prince. Vezetőedző: Csank János.

Kaposvár: Horváth L. – Böle, Reszli ( Lambulics 46. p.). Szepessy, Markovics – Grúz T., Zahorecz (Major 70. p.), Pest, Stanics (Kerekes 71. p.), – Gujics (Hegedüs 46. p.), Bogdán (Vadas 79. p.). Vezetőedző: Prukner László.

Nagyszerűen kezdte a találkozót a ZTE, a két gyors gól után uralta a játékot az első félidőben. Szünet után szépítettek a vendégek, de az újabb találat után biztossá vált a hazai siker.

Balázs Zsolt, a ZTE támadója: – Két gyors gólunkkal megadtuk a mérkőzés alaphangját, utána is a mi akaratunk érvényesült. Biztosan nyertünk a mérkőzést.

Horváth András, a ZTE középpályása: – Minden jó, ha a vége jó.