Ceglédi EKK – ZTE NKK 65-104 (14-18,, 21-28, 15-29, 15-29)
NB I-es női kosárlabda-mérkőzés. Cegléd, 200 néző. Jv.: Király, Vida B.

Cegléd: Orbán (10), Józan (2), Papp (3), Szabó B. (10/3), Dobrowolska (17/3). Csere: Baksa (11), Rajnai (4), Danóczi (7/3), Filipovicz (1), Kiss. Vezetőedző:Mészárosné Kovács Andrea.

ZTE: Bukovszki (12/6), Szélesy (15/3), Zsovár (4), Czukor (7), Page (25). Csere: Szalai (8), Sonyák (15), Hersics (16/3), Ambrus (2), Dukai. Vezetőedző: Gáll Tamás.

Az első öt percben még felváltva vezettek a csapatok, az egerszegieknél főként Page jeleskedett a pontgyártásban. A második negyedben a 15. percben tíz ponttal vezetett a ZTE (20-30). A ceglédiek ekkor még nem hagyták magukat, két perc alatt egy pontra felzárkóztak. A jóval esélyesebb vendégek a 3. negyedben adták meg a kegyelemdöfést a hazaiaknak. Ettől kezdve csak az volt a kérdés, meglesz-e a 100 pont? Ezt a célt is teljesítve biztosan hozták a mérkőzést a zalai lányok.