keresés a weboldalon

Zalaegerszeg

Hulladékgyűjtés a Petőfiben (Diákújság pályázat)

Zalaegerszeg címer
Hírek

Hulladékgyűjtés a Petőfiben (Diákújság pályázat)

2012 május 08 - kedd
Lezárult iskolánkban a tavaszi hulladékgyűjtés. Ismét a mi osztályunk gyűjtött a legtöbbet a felső tagozatosok közül. Külön megemlítjük Pesti Krisztiánt, aki 500 kg újságpapírral járult hozzá a győzelmünkhöz.

Ezúton szeretnénk megköszönni az iskolánk nevében minden petőfis diák munkáját, aki részt vett a tavaszi hulladékgyűjtésben. Ősszel ismét folytatjuk ezt a hagyományunkat, de nyáron se feledkezzünk meg a szelektív hulladékgyűjtésről! Óvjuk továbbra is környezetünket!

Gubinecz Márk, Gubinecz Martin 5.b osztály
Belvárosi Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Petőfi Sándor Székhelyiskola

Tartalom megosztása: