Igazságos döntetlen

2010 február 13 - szombat
ZTE FC – Marosvásárhely (román) 1-1 (1-0) Felkészülési labdarúgó-mérkőzés. Zalaegerszeg, 100 néző. Jv.: Vizi. Gólszerzők: Rudnevs, illetve Vangea.

ZTE: Vlaszák – Kocsárdi, Miljatovics, Bogunovics, Todorovics – Máté, Kamber, Horváth A., Illés, – Rudnevs, Pavicsevics. Csereként lépett pályára: Sipos, Balázs, Prince, Sluka, Szalai, Panikvar. Vezetőedző: Csank János.

Marosvásárhely: Stetca – Vartics, Luput, Gongolea, Sicaghi – Anton, Vangea, Stere, Sfarlea – Bitis, Roman D. Csereként lépett pályára: Danalache, Maghici, Balan, Roman M., Saim, Vagner. Vezetőedző: Bodea Cosmin.

A román másodosztályban játszó vendégek ellen az első félidőben többet támadott a ZTE, és a félidő hajrájában megérdemelten szerzett vezetést. Szünet után már jóval aktívabbá váltak a vendégek, de helyzetük nem igen akadt. Végül egy óriási védelmi hiba után egyenlítettek. A látottak alapján a döntetlen igazságosnak mondható.