keresés a weboldalon

Zalaegerszeg

Karácsony a Napsugár Úti Tagóvodában

Zalaegerszeg címer
Hírek

Karácsony a Napsugár Úti Tagóvodában

2008 december 20 - szombat
A karácsony a szeretet, az ajándékozás ünnepe. Óvodánkban már hagyomány, hogy ezen az ünnepen nemcsak a gyermekek kapnak ajándékot, de a karácsonyvárás időszakában ők is készítenek szeretteiknek, sőt szülői közösségünk is részt vesz az ajándékozásban, hiszen nemcsak kapni öröm, de adni is.

Ilyenkor behozzák a kinőtt, feleslegessé vált holmikat, ruhákat, játékokat, és óvodánkban gazdát cserélnek. Másik hagyományunk, hogy a Csecsemőotthon gyermekeit meghívjuk a karácsonyi ünnepségünkre. Egy csoport megvendégeli és megajándékozza Őket a szülők által hozott gyermekruhákkal, játékokkal.

Az idei évben a Nyuszi csoport fogadta a gyerekeket, és sok-sok ajándékkal távoztak Szeretném megköszönni szülői közösségünknek ezt az önzetlen segítőkészséget, együttműködésüket óvodánkkal.

Valamennyi kedves szülőnknek békés, boldog karácsonyi ünnepeket kívánok
az óvoda dolgozói nevében:

Némethné Molnár Edit

Tartalom megosztása: