Kötelező győzelem gond nélkül

2006 február 25 - szombat
BEAC Óbuda  –  Zala Volán ZTE    52-87(14-23, 10-11, 14-28, 14-25)Budapest, 150 néző. NB-I. női kosárlabda-mérkőzés. Jv.: Fekete, Makovsky. Zala Volán ZTE:  Heller (9), Szőke (21/12), Németh (19/12), Libicova (13), Moua (18). Csere: Szélesy (7), Fitos, Ambrus, Sárközi.  Vezetődező: Bencze Tamás.

Az első két negyedben még pontatlanul dobtak az egerszegi lányok, de így is biztosan vezettek. A nagy szünet után támadásban is pontosabbá vált a Zala Volán ZTE és biztosan hozta a papírforma szerint kötelező győzelmet.
Hír még a csapat házatájáról, hogy az átigazolási időszak utolsó napján  amerikai centert igazoltak. A 186 centiméter magas Sarah Ann Hedgepeth-tel egyelőre 30 napos próbaidőre kötöttek megállapodást. (Zala-Lap Kft., B. I.)