keresés a weboldalon

Mányoki Attila iskolánkban

Zalaegerszeg címer
Hírek

Mányoki Attila iskolánkban

2015 november 17 - kedd
Idén immár negyedik alkalommal látogatott el iskolánkba Mányoki Attila hosszútávúszó, hogy élménybeszámolót tartson legújabb sikereiről: a hawaii Molokai-csatorna átúszásáról és a Kalifornia partjainál található Catalina-szoros meghódításáról.

Sportiskolásként a mi osztályunk is részt vehetett az előadáson, s már ismerősként, nagy lelkesedéssel fogadtuk „Lecsót”. Érdeklődve hallgattuk beszédét arról, hogy milyen nehézségekkel kellett szembenéznie, amikor e hatalmas távokat megtette az óceánban.

Többször is hangsúlyozta, hogy kemény, kitartó munka nélkül nem érhetjük el céljainkat. Attila bácsi akaraterejének, lankadatlan lelkesedésének és kitartásának köszönheti ezeket a kiváló eredményeket.

Élménybeszámolója után kérdéseket tettünk fel neki, majd autogram – osztásra is sor került.

Legközelebbi próbatétele az Ír-csatorna átúszása lesz. További sok sikert kívánunk a kiváló sportembernek!

A fotókat Börcz Ádám 7.c osztályos évfolyamtársam készítette.

Szőke Dominik 7.a
Landorhegyi Sportiskolai Általános Iskola

Tartalom megosztása: