
Pályázat – Gyermekrajzzal díszítik az oldalfalat
A Mikes utcai ovi és én címmel hirdetett rajzpályázatot a város önkormányzata. A zsűri által legszebbnek ítélt alkotás az intézmény melletti garázs északi falára kerül majd fel.
Az elmúlt években számos felújítás valósult meg a Mikes utcai óvodában.
A belső átváltozást, és a külső rekonstrukciót követően az önkormányzat most az ingatlan környezetét is szeretné megszépíteni. Bali Zoltán alpolgármester kiemelte, elsősorban, de nem csak olyan gyerekek rajzait várják, akik valamilyen módon kötődnek a több évtizedes épülethez.
A szabadon választott technikával A4-es méretben készült műveket július 10-ig várják a Polgármesteri Hivatal portájára.
A zsűrizésben az óvoda vezetése – üdvözölve az újabb szépülési lehetőséget – is részt vesz.
A legjobb alkotások készítőit értékes ajándékokkal jutalmazzák. Az első helyezett rajza természetesen az oldalfalra kerül.
S.V./V.S.
Képgaléria
További hírek, aktualitások az Egerszegi Hírek oldalon olvashatók.












Tartalom megosztása: