Patton-show

Patton-show

2006 január 21 - szombat
ZTE – MAFC-Óbuda   112-67(25-16, 34-15, 15-24, 38-12)Zalaegerszeg, 600 néző. NB-I. férfi kosárlabda-mérkőzés.  Jv.: dr. Páli, Téczely, Pálla.ZTE: Simon (5/3), Baki (21/12), Edmonson (15), Patton (36/18), Keresztes (8). Csere: Mándity (2), Csaplár Nagy E. (3), Hart (17), Hoffmann, Cseszlai (5/3).Vezetőedző: Kis Attila.

Jól kezdett a hazai csapat, Baki és Simon révén gyorsan elhúztak a fővárosiaktól. A második negyedben Patton-showt láthatott a közönség. Az első negyedben mindössze két pontot szerző légiós szórni kezdte a hárompontosakat, sőt a kétpontosokból is eredményes volt. s már ekkor eldőlt a mérkőzés sorsa. A harmadik negyedben kiengedett a ZTE, a vendégek húsz pont alá is csökkentették a hátrányukat, azonban az utolsó játékrész ismét a hazaiaké volt. Így a ZTE ilyen arányban is megérdemelten nyert a sereghajtó ellen.