Rengeteg hibával játszottunk

2008 október 12 - vasárnap
Zala Volán ZTE – Seat Foton Győr 42-58 (18-16, 9-13, 9-14, 6-15) Zalaegerszeg, 150 néző. NB-I. női kosárlabda-mérkőzés. Jv.: Forrai, Tóth.Zala Volán ZTE: Pungor (5/3), Takács (1), Gavriloska (2), Horváth Zs.(6), Stanoeva. Csere: Szélesy (5/3), Varga Zs. (16/6), Szalai (4), Ambrus, Hersics (2), Rasheed (1). Vezetőedző: Bencze Tamás.

Idegesen kezdtek a csapatok, az első negyedben fej-fej mellett haladtak. A támadójáték ekkor is, ezt követően is erősen döcögött. A mérkőzés kimenetele a harmadik negyed közepén dőlt el, amikor a vendégek főleg centereik révén 10 ponttal elléptek (41-31).

Ezt követően az egerszegi lányok már csak erőlködtek, de nagyon gyenge dobóteljesítményük arra sem volt elegendő, hogy megközelítsék a győrieket. A vendégek erősen közepes teljesítménnyel is biztosan nyertek. (Zala-Lap Kft., B. I.)