Súlyos vereség

2009 június 07 - vasárnap
Kaposvölgye Nagyberki – ZTE II. 5-0 (3-0) NB II-es labdarúgó-mérkőzés. Nagyberki, 100 néző. Jv.: Becséri. Gólszerzők: Kardos (2., 53. p.), Hock 21., 38. p.), Stublics (68. p. 11-esből).

ZTE II.: Sommer – Kütsön, Bozsoki, Borsos, Péter ( Pintér 77. p.) – Zsömlye (Kocsis 46. p.), Balogh A., Horváth A. II., Ferkó ( Csutak 61. p.) – Sági, Délczeg. Vezetőedző: Dobos Sándor.

A hazaiak gyorsan megszerezték a vezetést és ez alaposan megzavarta a zetés fiatalokat. A rutinos vendéglátók, jól megkontrázták a kitámadó egerszegieket, gyakorlatilag az első félidőben eldöntötték a mérkőzés sorsát. A folytatásban is igyekezett kezdeményezni a zalai csapat, de a Kaposvölgye kontratámadásai továbbra is veszélyesek voltak, újabb gólokat kaptak a zalaiak, és kiütéses vereséget szenvedtek.

Értékelés

Dobos Sándor, a ZTE II. vezetőedzője: – Jobban játszottak a hazaiak, megérdemelten nyertek. Többet vártam a fiúktól.

Zsömlye György, a ZTE II. játékosa: – Az első félidőben az öltözőben maradtunk, aminek súlyos vereség lett a vége.