A helyzetek ezúttal is kimaradtak

2009 október 12 - hétfő
Videoton Puskás Akadémia – ZTE II. 4-2 (3-0) NB II-es labdarúgó-mérkőzés. Felcsút, 300 néző. Jv.: Király. Gólszerzők: Purovics (19., 34., p.), Alison (26), Sifter (48. p.). illetve Rábold (73. p.), Balázs (85. p.).

ZTE II.: Sipos – Kocsis (Legoza 46. p.), Bozsoki, Kovács G., Péter – Petneházi, Keszei, Tróbert, Balázs, Schultz ( Rábold 61. p.) – Hadar (Sági 71. p.). Vezetőedző: Bán István.

Az egerszegi fiatalok mezőnyben teljesen egyenrangú ellenfelei voltak a hazai csapatnak. Szép számban dolgoztak ki helyzeteket, amit rendre kihagytak. A Videoton fiataljai az első félidőben valamennyi lehetőségüket maradéktalanul kihasználták. Szünet után a zalaiak játszottak mezőnyfölényben, de csak a szépítésre futotta erejükből.

Bán István, a ZTE II. vezetőedzője: – Ha a focit pontozásra játszanák, nem kaptunk volna ki.

Balázs Zsolt, a ZTE II. játékosa: – Jobban kezdtük a mérkőzést, sajnos a helyzeteinket kihagytuk, így vereség lett a vége.