A vártnál nehezebben

2006 december 18 - hétfő
Cegléd-Zala Volán ZTE 71-73 (18-11, 5-22, 29-17, 19-23)Cegléd, 500 néző. Jv.: Gál, Jobbágy. NB I-es női kosárlabda mérkőzés.Zala Volán ZTE: Creamer (17/3), Szélesy (16/6), Gavriloska (13), Hadarics (1), Vescan (17/6). Csere: Zsovár (8/6), Ambrus (1). Vezetőedző: Bencze Tamás.

Kapkodva, idegesen kezdte a mérkőzést az egerszegi csapat, az újonc hazaiak megérdemelten vezettek. A második negyedre alaposan feljavult a volánosok védőjátéka és átvették a vezetést. Úgy tűnt, a zalaiak magabiztos győzelmet aratnak, a nagy szünetet követően ismét visszaesett a játékuk, amit a hazaiak nagyszerűen kihasználtak. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy a ceglédiek felzárkózását a játékvezetők is segítették. A volánosok végül az utolsó pillanatban dobott kosárral nyertek. (Zala-Lap Kft., B. I.)