A visszavágó már csak formalitás

2008 november 22 - szombat
ZTK FMVas – KK Neumarkt (olasz) 8-0 (3816- 3291)Bajnokok Ligája férfi tekemérkőzés, Zalaegerszeg.

A legjobb 8 közé jutásért vívott mérkőzésen a két magyar légióssal felálló olaszok jól tartották magukat, de a hazaiak három legjobbja jól hajrázott és biztosan hozta a szettpontokat.

Az első kör sajnálatos eseménye volt, hogy a vendégektől Kovács Gábor megsérült és a harmadik pályacserénél abba kellett hagynia a játékot. A második körben még könnyebben hozta a szettpontokat az egerszegiek három dobója. A visszavágó a fölényes győzelem tükrében formalitásnak tűnik.

Eredmények (elöl a hazaiak): Fehér Z. (634 fa) – Kovács G. (469 fa ), nem volt cseréje 1-0 Farkas S. (655) – Zapletán Zs. ( 634) 2-0 Boanta (642) – Blaas (591) 3-0 Fehér Z. (634) – Vlautschr (555) 4-0 Kiss T. (627) – Endrizzi (496) 5-0 Németh Cs. (636( – Lindner (546) 6-0 A több ütött fáért járó pontokat a ZTK FMVas kapta.

Takács László, a klub elnöke: – Készülünk a következő fordulóra, ahol már nehezebb dolgunk lesz.

Fehér László edző: – A továbbjutás eldőlt. Örülök a jó játéknak, mert az elmúlt hetekben kissé gyengélkedtünk. (Zala-Lap, B. I.)