Biztosan az elődöntőben

2007 október 27 - szombat
ZTE-REAC 3-0 (1-0)Zalaegerszeg, 800 néző. Labdarúgó Ligakupa negyeddöntő, második mérkőzés.Játékvezető: Király. Asszisztensek: Huszár, Kovács Z.ZTE: Pogacsics – Dudics (Tóth Z., 66.), Miljatovics (Polgár, 32.), Vulin, Kádár T. – Simonfalvi (Meye, 83.), Máté, Davidov, Tóth N. – Lukács T., Balázs Zs.
Vezetőedző: Szlavko Petrovics.
REAC: Szántó – Dinka, Pusztai, Cseri (Horváth G., 64.), Sallai – Kőhalmi (Kovács B., 18.), Erős, Kapcsos, Virág A. – Polonkai – Délczeg (Kiss T. 46.)Vezetőedző: Aczél Zoltán.Góllövő: Balázs Zs. (14., 73.), Lukács T. (53.).
Piros lap: Pusztai (75.).

VÉLEMÉNYEK:

Máté Péter, a ZTE játékosa: – Az első félidőben álmosan játszottunk, biztos vezetésünk tudatában nem koncentráltunk kellőe. A folytatásban szép kontrákból növeltük előnyünket és biztosan jutottunk tovább.
Pogacsics Krisztián, a ZTE kapuvédője: – Az első félidőben középpályán megvert bennünket a REAC, a fővárosiaknak több lehetőségük is volt. Fordulás után azonban feljavultunk és látványos gólokat szerezve biztosan jutottunk a Ligakupa elődöntőjébe.