Búcsú a kupától

2007 szeptember 27 - csütörtök
Integrál DAC – ZTE FC 2-1 (1-0)Győr, 600 néző. Jv.: Solymosi. Labdarúgó Magyar Kupa mérkőzés.ZTE: Pogacsics – Dudics, Máté, Polgár, Kottán K. -Simonfalvi (Fülöp), Horváth A., Lukács (Davidov), Koplárovics – Balázs Zs., Sági(Meye). Vezetőedző: Szlavko Petrovics.

Meglepetésre a ZTE nem a legjobb összeállításban lépett pályára Győrben. Az NB II-ben középcsapatnak számító győrieket ez alaposan felpaprikázta, s a ZTE helyzetkihasználása ezúttal is csapnivaló volt. A hazaiak megérdemelten szereztek vezetést az első félidőben. A szünetbeli cseréket követően sem javult fel az egerszegiek játéka. Sőt növelte az előnyét a DAC. A ZTE az utolsó percben 11-esből szépített. Vereségével korán búcsúzott a kupától a kék-fehér csapat.

Gólszerzők: Présinger, Laki, illetve Máté (11-esből).

Vélemények.
Koplárovics Béla: – Gyengén játszottunk, megérdemelten jutott tovább az Integrál DAC. Balázs Zsolt: – A helyzetkihasználással ezúttal is gondjaink voltak, így csak 11-esből találtunk be. Korán búcsúztunk a kupától.