Csupán egy negyed játék

2007 január 14 - vasárnap
Zala Volán ZTE – BEAC-Újbuda 73-52(18-16, 12-11, 12-13, 30-12)Zalaegerszeg, 200 néző. NB-I. női kosárlabda-mérkőzés. Jv.: Tóth K.,Pestality.Zala Volán ZTE: Creamer (16/3), Zsovár (5/3), Hadarics (10), Gavriloska(13/3), Milkova (16). Csere: Ambrus, Czukor (10/3), Vescan (3/3).Vezetőedző: Bencze Tamás.

Az első három negyedet átaludta a hazai csapat a szerény képességű vendégek ellen. A fővárosiak az 5. percben már 10-2-re vezettek, s a folytatásban is fej-fej mellett „döcögtek” a csapatok. Csak a negyedik negyedben kapták össze magukat az egerszegi lányok, mind védekezésük, mind dobásbiztonságuk jelentősen feljavult. Az utolsó játékrészben mutatott játék is azonban elég volt a biztos győzelemhez. (Zala-Lap Kft., B. I.)