Hadilábon álltunk a gólszerzéssel

2008 november 13 - csütörtök
Újpest – ZTE 2-1 (0-0) Ligakupa, labdarúgó-mérkőzés. Újpest, Szusza Stadion, 300 néző. Játékvezető: Németh. Asszisztensek: Szalai, Varga II. Gólszerzők: Szekér D. (50.), Remili (71.), ill. Pekics (85.).

Újpest: Kurucz – Litauszki, Kiss Z., Cutuk, Tóvízi (Gyűrű L., 60.) – Simon K. (Barczi, 56.), Üveges, Remili (Bogdán M., 80.), Szekér D. – Foxi (Lázár B., 55.), Simon A. (Széki, 69.) Vezetőedző: Szentes Lázár

ZTE: Sipos (Pogacsics, 73.) – Kovács G., Balogh T., Varga R. (Mirceta, 73.), Kocsis A. (Rácz, 46.) – Tóth Z. (Zsömlye, 62.), Sluka, Petneházi, Trnavac – Pekics, Balázs Zs. (Délczeg, 62.).Vezetőedző: Csank János.

Az első félidőben a vendégek irányították a játékot. Sok helyzetet alakítottak ki, de az újpesti kapuvédő többször bravúrral hárított. Szünet után kiegyenlített játék folyt a pályán, a hazaiak kevés lehetőségüket jól használták ki. A ZTE hadilábon állt a gólszerzéssel, csak a kétgólos hazai vezetés után sikerült szépítenie.

Vélemény: Németh Ottó technikai vezető: – A mérkőzés összképe alapján legalább döntetlent érdemelt volna a ZTE. (Zala-Lap Kft., B. I.)