Hazai győzelem a középcsapatok rangadóján

2006 november 19 - vasárnap
Zala Volán ZTE  –  SEAT Foton Győr   86-72(20-21, 22-16, 22-18, 22-17)Zalaegerszeg, 200 néző. NB-I. női kosárlabda-mérkőzés. Jv.: Fekete, dr. Szakáll. Zala Volán ZTE: Hadarics (15),  Szélesy (21/9), Vescan (8), Creamer (18/12), Gavriloska (18). Csere: Ambrus, Zsovár (5/3), Fitos (1). Vezetőedző: Bencze Tamás.

A mérkőzéps első negyedében fej-fej mellett haladtak a csapatok, egyik sem tudott komolyabb előnyre szert tenni. A második negyed elején 5 ponttal elhúztak a vendégek, de egy időkérés után sikerült rendezni a sorokat, Szélesy és Creamer vezérletével gyorsan fordított a Zala Volán ZTE.  A harmadik negyedet már kilencpontos előnnyel zárta a hazai csapat.  Az utolsó negyed nem hozott túl sok izgalmat. Bár Creamer kipontozódott, az egerszegi lányok könnyedén játszva tartották 10 pont feletti előnyüket, s biztosan nyertek a középcsapatok rangadóján. (Zala-Lap Kft.)