Judós sikerek Siklóson

2016 szeptember 15 - csütörtök
Augusztus végén Siklóson rendezték a XV. Thermal Spa Tenkes Kupa Nemzetközi Judo Versenyt, az U23 Nyílt Országos Bajnokságot és az U11, 13, 15, 18 Nyílt Országos Rangsorversenyt.

A Zalaegerszegi Judo SE hét versenyzője indult a 2 napos nemzetközi versenyen. A fiatalok remekül küzdöttek és érmekkel, valamint értékes helyezésekkel tértek haza. A Diák C 27kg-os kategóriában Ódor Noel az első helyen végzett. A Diák B 55kg-os kategóriában Gulyás Lőrinc bronzéremig jutott. Értékes helyezéseket szerzett klubjának Ódor Patrik a Diák A 35kg-os kategóriában, ahol ötödik lett. Szintén ötödik helyet szerzett a Diák C +50kg-os kategóriában Vizi Zsófia is. Végül egy hetedik helyet is megcsíptek az egerszegi judósok Varga Áron révén a Diák C 33kg-os kategóriában.