Kézilabda EB

2004 december 10 - péntek
Szerbia Montenegró-Horvátország 34-30 (17-16)Zalaegerszeg, 800 néző. Jv.: Olsen, Pedersen. Női mérkőzés

Szerbia Montenegró: Vojcic-J. Popovic (3), Batinic (6/1), Djokic (6), Budimir (1), Ognjenovic (3), Rokic (6). Csere: Djeric (kapus), Milenkovic (kapus), Milosevics (1/1), Milanovic (8/2). Szövetségi kapitány: Mile Isakovic.
Horvátország: Jeleic-Golubic (6/3), Tatari(6/2), Hrgovic (5/2), M. Popovic (2), Pusic, Arslanganic (2). Csere: Krizanac (kapus), Saric(2), Horvat,  Zebic(7), Cop. Szövetségi kapitány: Zdenko Kordi.
A mérkőzés elején mintegy tíz percen át fej-fej mellett haladt a két csapat. A játékrész közepén a szerbek lendültek bele és három gólos előnyre tettek szert (10-7). A félidő  befejezése előtt nem sokkal a horvátok egyenlítettek, de a hajrá ismét az erőteljesebben játszó szerbeké lett. Szünet után hosszú ideig 1 gólos szerb vezetést mutatott az eredményjelző. Ezután Mile Isakovic bevetette harmadik számú kapusát Milenkovicsot, aki nagyszerűen védett. A hajrában kettős emberhátrányból is a szerbek voltak eredményesek és ezzel el is dőlt a mérkőzés.