Nagyszerű hajrával

2009 május 24 - vasárnap
Tatabánya – ZTE II. 3-3 (2-1) NB II-es bajnoki labdarúgó-mérkőzés. Tatabánya, 500 néző. Jv.: Böcskei. Gólszerzők: Perez (36. p.), Farkas (38. p.), Béres (85. p.), illetve Sági (7. p.), Lukács (88. p.), Bozsoki (92. p.)

ZTE: Sipos – Borsos (Kütsön 68. p.), Bozsoki, Szamosi, Péter – Zsömlye (Krajczár 79. p.) Csutak (Pintér 59. p.) Kámán, Lukács – Ferkó, Sági. Vezetőedző: Dobos Sándor.

A találkozó elején gyorsan megszerezték a vezetést a vendégek és irányították a játékot. A félidő hajrájában egy védelmi rövidzárlatot követően fordítottak a hazaiak. Szünet után egy ideig kiegyenlített játék folyt. Aztán a hazaiak harmadik gólját követően úgy nézett ki, hogy biztos tatabányai siker születik, de a zetés fiatalok nagyszerűen hajráztak és értékes 1 pontot szereztek.

Dobos Sándor: – Úgy érzem igazságos döntetlen született. Büszke vagyok csapatomra, igazi ZTE-szív dobogott a fiúkban.

Bozsoki Imre, a ZTE játékosa: – Küzdelmes mérkőzésen egy jó képességű csapat otthonában remekül hajráztunk.