Nem sikerült a bravúr

2007 április 22 - vasárnap
Szeviép Szeged – Zala Volán ZTE 82-66(30-15, 13-22, 19-11, 20-18)Szeged, 500 néző. NB-I. női kosárlabda-mérkőzés, rájátszás az 1-8. helyért. Jv: dr. Valovics, Benczúr.Zala Volán ZTE: Creamer (15/3), Szélesy (15/9), Hadarics (4), Milkova (10), Gavriloska. Csere: Czukor (4), Zsovár, Ambrus, Vescan (18/3). Vezetőedző: Bencze Tamás.

Akárcsak az első szegedi mérkőzésen, most is gyengén kezdett az egerszegi csapat. A második negyedben jól védekezve felzárkózott a Zala Volán ZTE, , sőt a nagy szünet után még egyenlítési lehetőségei is voltak a vendégeknek. A ziccerek azonban kimaradtak, s a hazai csapat ismét 10 pont fölé növelte előnyét, amelyet a mérkőzés végéig meg is őrzött. Ezzel a győzelemmel a szegediek jutottak az első négybe, a Zala Volán ZTE az 5-8. helyért csatázhat, az első körben a Szolnokkal. (Zala-Lap Kft.)