Nem volt esélyünk

2008 november 15 - szombat
Pécs – ZTE II. 3-0 (2-0) NB-II. bajnoki labdarúgó-mérkőzés. Pécs, 2.000 néző. Játékvezető: Erdős. Gólszerzők: Berdó (13.), Nagy O. (20.), Szalai (58.). Piros lap: Bozsoki (73.)

ZTE II. Pogacsics – Bozsoki, Balogh, Boros, Rácz (Hegedűs (68.) – Zsömlye, Kámán, Horváth A. II., Petneházi (Pintér Á. 85.) – Fülöp (Kottán Gy. 87.), Délczeg. Vezetőedző: Dobos Sándor.

Az első 20. percben érthetetlenül megilletődötten játszottak az egerszegi fiatalok. Ezt a rutinos hazaiak kegyetlenül kihasználták. A folytatásban mezőnyben már jobban játszottak a vendégek, de kapura nem jelentettek veszélyt.

Dobos Sándor, a ZTE II. vezetőedzője: – Az első 20 percben nagyon gyámoltalanul futballoztunk, ez egy ilyen jó képességű csapat ellen megengedhetetlen.

Pogacsics Krisztián, a ZTE II. kapuvédője: – A bajnokságra törő pécsieknek két gól előnyt adtunk, utána nem volt esélyünk a pontszerzésre. (Zala-Lap Kft., B. I.)