Röplabda Magyar Kupa

2005 február 23 - szerda
ZTE RC-Kecskemét 1:3 (21, – 28, – 17, – 23)Zalaegerszeg, 250 néző. Jv.: Ortner, Pöcze. Magyar Kupa férfi röplabdamérkőzés, a legjobb négy közé jutásért.ZTE: Markó, Hegyi, Horváth T., Göczi, Erdei, Porkoláb. Csere: Horváth Cs. (liberó), Németh, Tóth T. I., Tóth T. II. Játékos-edző: Markó Gábor.

Az Extra Ligában szereplő kecskemétieket 100 perces csatára késztette az NB I-es ZTE. Az egerszegiek jó játékkal megnyerték az első játszmát, sőt a másodikban is többször szettlabdájuk volt, ám végül nem sikerült megnyerni a játszmát. A harmadikban érvényesült a vendégek nagyobb tudása. A befejező szett is óriási csatát hozott, amelyben végül is némi bírói segédlettel nyert a kecskeméti csapat. Így a vendégek jutottak a Magyar Kupa négyes döntőjébe.