Semmi esélyünk nem volt

2008 február 16 - szombat
Planet Leasing Dombóvár  –  Zalakerámia ZTE    86-68(26-13, 17-13, 24-16, 19-26)Dombóvár, 1.000 néző. NB-I. bajnoki labdarúgó-mérkőzés. Jv.: dr. Vígh, Kóthay, Szilas. Zalakerámia ZTE:   Miskovics (12/6), Hoffmann (4), Kámán (15/9), Walters (2), Bassette (22). Csere: Simon (11/9), Kováts, Keresztes (2), Baki. Vezetőedző: Nikola Lazics.

Az első percektől fogva jól dobtak a hazaiak, ugyanakkor vendégek rendkívül pontatlanul céloztak. Az egerszegieknek nem sikerült semlegesíteniük a hazaiak két ászát, Millst és Englisht. A harmadik játékrészben a dombóváriak már 26 ponttal is vezettek. Az utolsó negyedben feljavult a vendégek dobószázaléka, 15 pontra is megközelítették a hazaiakat, de a fordításra semmi esélyük nem volt. Egerszegi szempontból a mérkőzés egyetlen pozitívuma Bassette eredményes és jó játéka volt. (Zala-Lap Kft.)