Vereség a Liga Kupában

2008 október 29 - szerda
Kaposvár – ZTE 1-0 (0-0) Kaposvár, 300 néző. Jv. : Erdős. Liga Kupa labdarúgó-mérkőzés.ZTE: Pogacsics – Bozsoki, Kovács G.. (Horváth A. I. 46 .p.), Balogh, Rácz – Zsömlye (Sági 68., Borsos 77.) Mirceta (Fülöp 71.), Horváth A. II., Ferkó -Délczeg, Kottán K. Vezetőedző: Dobos Sándor. Gólszerző: Kerekes (65.).

Mindkét csapatnál a tartalékok léptek pályára. A ZTE az első félidőben jobban játszott ellenfelénél, helyzetei is voltak, ezeket azonban nem sikerült gólra váltani. A szünet után egy 20 perces zalai rövidzárlat elég volt a somogyiaknak, hogy megszerezzék győztes góljukat. A vendégek ezután már nem tudtak újítani.

Vélemény:

Dobos Sándor, a ZTE edzője: – Az első félidőben eldönthettük volna a mérkőzést, a lehetőségeink azonban kimaradtak. Szünet után kiegyenlített játék folyt, a kaposváriak egy szerencsés góllal nyertek. A vereség mellett az is fájó, hogy Sági súlyosan megsérült. (Zala-Lap Kft., B. I.)