Könnyedén nyertek a vendégek

2009 október 18 - vasárnap
ZTE II. – Siófok 0-3 ( 0-0) NB II-es labdarúgó-mérkőzés. Zalaegerszeg, 150 néző. Jv.: Oláh. Gólszerzők: Délczeg (55., 77. p.), Kanta (86. p.).

ZTE II.: Pogacsics – Bozsoki, Todorovics, Panikvar, Kocsis – Petneházi (Hock 77. p.), Szalai, Kovács G., Rábold (Polareczki 77. p.), – Vittman, Hadar (Sági 68. p.). Vezetőedző: Bán István.

Nagy lendülettel kezdtek a vendégek, gyorsan beszorították a hazaiakat. Lassan talált magára a zalai csapat, de 20 perc után már eljutottak a vendégek kapujáig, különösebb eredmény nélkül. Inkább a siófokiak előtt adódott lehetőség. Szünet után nagy helyzetet hagytak ki az egerszegiek, amire góllal válaszolt a vendégcsapat és egyre magabiztosabban játszott. Tovább növelte előnyét, és biztosan nyert a találkozó végére teljesen széteső hazaiak ellen.

Bán István, a ZTE vezetőedzője: – A győzelmet jobban akaró és azért többet tevő Siófok megérdemelten nyert.

Pogacsics Krisztián, a ZTE kapusa: – Nem játszottunk jól, főleg a második félidőben gyengélkedtünk. Így vereség lett a vége.