Gyenge játék, gyenge játékvezetés

2009 október 04 - vasárnap
ZTE II. – Barcs 1-2 (1-0) NB II-es labdarúgó-mérkőzés. Zalaegerszeg, 200 néző. Játékvezető: Pánczél. Gólszerzők: Rajcomar 18. p., illetve Nagy G. (77., 85. p.). Piros lap: Rajcomar (65. p.), Polereczki (85. p.), Barna (csere után, a kispadról).

ZTE II.: Sipos – Turcsik, Bozsoki, Kovács G., Kocsis – Dóczi, Szalai, Barna (Polareczki 65. p.), Petneházi – Hadar, Rajcomar. Vezetőedző: Bán István.

Az első félidőben még viszonylag jól játszott a ZTE, több helyzetet alakított ki és megérdemelten vezetett. Szünet után alaposan visszaesett a hazaiak játéka, mellette még fegyelmezetlenek is voltak. Előbb Rajcomárt ütésért, majd Polareczkit szándékos kezezésért állították ki. Barnát pedig lecserélését követően a kispadról. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy a játékvezető döntő helyzetekben sorozatosan a hazaiak kárára tévedett

Bán István, a ZTE vezetőedzője: – A mérkőzés végeredményét ítéleteivel döntő módon befolyásolta a játékvezető.

Kovács Gergő, a ZTE játékosa: – Az első félidőben eldönthettük volna a mérkőzést. A folytatásban visszaesett a játékunk, de a bíró is belenyúlt a mérkőzésbe.