Kiütéses győzelem

2008 október 12 - vasárnap
ZTE II. – Budaörs 8-1 (5-0) Zalaegerszeg, 200 néző. NB-II. bajnoki labdarúgó-mérkőzés. Játékvezető: Király. Asszisztensek: Szalai, Varga. ZTE II.: Sipos (Szommer, 86.) – Bozsoki, Balogh T., Kovács G., Varga R. (Borsos, 76.) – Sluka, Mirceta, Petneházi (Fülöp, 59.), Kottán K. – Délczeg, Balázs Zs. Vezetőedző: Dobos Sándor

Budaörs: Komora – Csengő (Lászka, 37.), Varga D., Végh, Mihályi – Nagy R., Lalusz (Papp G., 52.), Farkas (Bencze, 61.) Schafranek, Tüske, Farkas J. Vezetőedző: Lucsánszki Tamás Gólszerzők: Délczeg (17. ,77.), Petneházi (21., 56.), Mirceta (23., 43.), Balázs Zs. (27., 82.) ill., Schafranek (88.).

Az első gólt követően a vendégek kitámadtak, s ez megbosszulta magát. Ezen a napon nem volt egy súlycsoportban a két csapat.

Dobos Sándor, a ZTE II. vezetőedzője: – Nagyszerűen használtuk ki helyzeteinket. Ez eredményezte fölényes győzelmünket.

Balázs Zsolt, a ZTE II. támadója: – Az első negyedóra végén megszereztük a vezetést, a következő negyedórában pedig eldöntöttük a mérkőzést. Nehezebb mérkőzésre számítottunk. (Zala-Lap Kft., B. I.)