A jobb helyzetkihasználás döntött

2008 augusztus 24 - vasárnap
ZTE II.-Felcsút 0-2 (0-0)Zalaegerszeg, 300 néző. NB II-es bajnoki labdarúgó-mérkőzés.Játékvezető: Szilasi . Asszisztensek: Lémon, Takács.Gólszerző: Bölcsföldi (60., 69.)Sárga lap: Mirceta (16.). ill. Sándor (38.).ZTE II.: Sipos – Bozsoki, Balogh T., Varga R., Kütsön (Pintér Á., 68.) – Ferkó, Mirceta (Dóczi, 57.), Horváth A., Kottán Gy. (Sági, 56.) – Kottán K., Balázs Zs. Vezetőedző: Dobos SándorFC Felcsút: Farkas B. – Székesi (Izing, 85.), Makrai, Trampler, Fejes – Domján, Gálos, Sándor I., (Kocsis G., 61), Vadász (Halász, 83.) – Bölcsföldi, Móri. Vezetőedző: Szijjártó István.

Az egerszegi csapat Balázzsal az élen helyzeteit kihagyta, ugyanakkor Kütsön két nagy hibáját kihasználva a vendégcsapat gólokat szerzett és nyert.

VÉLEMÉNYEK:

Dobos Sándor, a ZTE II. vezetőedzője: – Döntetlen állásig egyértelműen irányítottuk a játékot. A helyzeteinket azonban kihagytuk, védelmünk megingásait pedig kegyetlenül büntette a rutinosabb vendégcsapat.

Balázs Zsolt, a ZTE II. játékosa: – Az első félidőben kiegyenlített játék mellett nekünk voltak helyzeteink. Szünet után a két védelmi hibát követően nem volt esélyünk már a pontszerzésre sem.