Bassette 37 pontjával

2008 február 24 - vasárnap
Zalakerámia ZTE-Kaposvár 86-78
(31-21, 18-18, 20-19, 17-20)Zalaegerszeg, 700 néző. NB I-es férfikosárlabda-mérkőzés. Jv.: Pálla, Kiss, Kapitány.
Zalakerámia ZTE: Miskovics (6), Walters (13/3), Kámán (19/3), Kováts (9/9), Bassette (37). Csere: Keresztes (-), Simon (2). Vezetőedző: Nikola Lazics.

Jól védekezett az első percekben a hazai csapat, a vendégek több mint két percig nem találtak a gyűrűbe. Ezután felzárkóztak a somogyiak, de a negyed hajrája az egerszegieké volt. A következő játékrészek kiegyenlített küzdelmet hoztak, hol a kaposváriak csökkentették hátrányukat, hol ismét 10 pont fölé nőtt a hazaiak előnye. Közepes színvonalú találkozón végül az első negyed végén megszerzett előnyt tartotta meg a Zalakerámia ZTE, s nyerte meg a találkozót. A mérkőzés üde színfoltja Bassette látványos és eredményes játéka volt.