Sérülésektől tizedelve

2006 november 06 - hétfő
Zala Volán ZTE – Vasas Csata 68-55 (16-13, 15-13, 25-10, 12-19)Zalaegerszeg, 250 néző. Jv.: Forrai, Sabáli L. NB I-es női kosárlabda mérkőzés.Zala Volán: Hadarics (2), Creamer (13/3), Szélesy (18/9), Gavriloska (18), Vescan (12). Csere: Ambrus (5/3), Fitos (-). Vezetőedző: Bencze Tamás.

Sérülések miatt tartalékosan lépett pályára a hazai csapat. Bencze Tamásnak mindössze 4 egészséges játékos állt rendelkezésére. Így nem csoda, hogy az újonc fővárosiak két negyeden át tartották a lépést a hazaiakkal. A vendégeknél,  Williems dobta a pontokat, s a második negyed elején rövid időre át is vette a vezetést a fővárosi csapat, ami Tiszavirág életűnek bizonyult.  A harmadik negyed elején jól védekezett a hazai együttes, jó ritmusban támadott, aminek meg lett az eredménye. A negyed végére 20 pontra nőtt a volánosok előnye. A befejező játékrészben csökkentette hátrányát a vendégcsapat, a hazaiak biztos győzelmét viszont nem tudták megakadályozni. (Zala-Lap Kft-., B. I.)