Lehangoló teljesítménnyel az utolsó helyen

2005 június 01 - szerda
Labdarúgó EB-selejtező. U-19 éves fiúk:Örményország-Magyarország 5-1 (3-1)Zalaegerszeg, 400 néző. Jv.: Panics (bosnyák).A remekül kontrázó örmények kiütéses vereséget mértek a magyar csapatra.Gólszerzők: Manucharian (4), A. Hovanisian, illetve Németh P.

Belgium-Olaszország 2-0 (0-0)
Zalaegerszeg, 200 néző. Picirillo (francia).
A kiállításokkal füszerezett mérkőzésen a valamivel higgadtabb belgák megérdemelten nyertek.
Gólszerzők: Vandelamnoite,  De Rijck (11-esből).
Kiállítva:  Dembele (belga), illetve Volpato, Andreolli, De Martino (olasz).
A csoportból Örményország 7 ponttal jutott tovább, második lett Belgium 6, harmadik Olaszország 4, negyedik Magyarország 0.
Ubrankovics Mihály, a magyar válogatott edzője: – Az utolsó mérkőzésünkön játszottunk a legjobban, mégis ezen a találkozón kaptunk ki a legnagyobb különbséggel. Nekünk nyolc százszázalékos helyzetünk volt, ebből egyet rúgtunk be, az örmények ötből ötöt. Óriási meglepetés, de teljesen megérdemelt az örmények továbbjutása. Csapatomról szólva, ennél jobb teljesítményt vártam a fiúktól, csalódás számomra a gyenge szereplés.