A lányok az alapszakasz 7. helyén zártak

2005 február 12 - szombat
BSE – ZTE Zala Volán 68-57 (13-8, 16-22, 27-10, 12-17) Budapest, 100 néző. NB-I. női kosárlabda-mérkőzés. Jv.: Hegedűs, Benczur. ZTE Zala Volán: Szőke (14/6), Németh (12), Szélesy, Ruzickova (5/3), Viall (4).Csere: Heller (20), Rajki-Csontos.

A sérült Paveticet továbbra is nélkülöző vendégek az első két negyedben jól tartották magukat, szervezetten játszva vezettek is. A harmadik negydben azonban érthetetlenül kapkodni kezdtek, pontatlanul dobtak, s a hazaiak gyors indításokból könnyű kosarakat szerezve tetemes előnyre tettek szert. A befejező játékrészben ismét feltámadtak az egerszegi lányok, azonban csak csökkenteni tudták hátrányukat.
A ZTE Zala Volán számára a második soproni csapat kizárása miatt véget ért a bajnokság alapszakasza, az egerszegiek a 7. helyen végeztek.