Zala Volán ZTE – Saarlouis (német) 59:53

2004 október 26 - kedd
(18-14, 7-12, 7-15, 15-6, hosszabbítás 12-6)Zalaegerszeg, 150 néző. EU-Kupa női kosárlabda-mérkőzés

Az első negyedben remekül kezdett a hazai csapat, az egerszegi lányok jól védekeztek és dobásaik is rendre pontosak voltak. A második negyedben azonban kapkodóvá vált játékuk és a vendégek megérdemelten fordítottak. A harmadik negyedben tovább tartott a hazaiak mélyrepülése, az ellenfél már 10 ponttal is vezetett. Ekkor azonban szinte varázsütésre feljavultak az egerszegi lányok és gyorsan ledolgozták a hátrányukat. Sőt már a rendes játékidőben győztesnek látszottak, azonban a vendégek 3 másodperccel a vége előtt egyenlítettek. A hosszabbításban azonban már egyértelműen a hazaiak akarata érvényesült.
A hazaiak legjobb dobói: Viall 16, Németh 13, Fowler 10.